Öğrenci Yaşamı

Kampüs Haritası

UKÜ'de Öğrenci Olmak

Yaşam boyu arkadaşlık kurma, yeni deneyimlerin keyfini çıkarma ve yeni beceriler geliştirme fırsatları ile üniversite yaşamınızdan en iyi şekilde yararlanın. 110 farklı ülkeden 20.000 öğrencinin evlerinden uzak evi olan UKÜ'de her an deneyimleyebileceğiniz bir şeyler var. Kampüs üniversitesinde yaşam sadece okumaktan ibaret değildir.

Öğrenci Etkileşimi

30 + öğrenci toplulukları, öğrencilerin çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerde yer almalarını teşvik eder.

40 + öğrenci kulüpleri, öğrencilerin kültürel, sanatsal ve sosyal arayışlarını destekler ve akademik çalışmalarına katkıda bulunmaları için fırsat sunar.

200 + öğrencilerin bir araya gelmeleri, eğlenmeleri ve yeni ilgi alanlarını keşfetmeleri için bir yıl boyunca etkinlikler düzenlenir.

 

Ayrıntılı Bilgi
UKÜ Öğrenci Yaşamı

Kampüs Hizmetleri

Öğrencilere akademik tecrübelerinin yanı sıra, kampüsteki yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli hizmet olanakları sağlanır.  

Ayrıntılı Bilgi
CIU Student Campus Life

Kuzey Kıbrıs'ı Keşfet

Kuzey Kıbrıs hızla gelişmekte olan kaliteli ve uygun fiyatlı yükseköğretim sistemine sahiptir. Dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olan Kuzey Kıbrıs aynı zamanda yıl boyu devam eden güzel hava şartlarıyla akademik yolculuğunuzu eşsiz bir deneyime dönüştürür.

Ayrıntılı Bilgi
kuzey-kibrista-yasam