UKÜ Arena Spor Merkezi

Kampüsü Keşfet

UKÜ ARENA vazgeçilmez bir alışkanlığınız olacak

UKÜ Arena, öğrencilerin, personelin ve halkın fiziksel ve zihinsel sağlığını geliştirme ve iyileştirmeye, sosyal gelişim özelliklerini arttırmaya yönelik, onları bünyesinde bulundurduğu spor branşlarıyla tanıştırarak, sağlıklı bireyler olmalarını sağlamayı amaçlar.

Birçok spor branşın yanı sıra, bireylerin uzun vadeli sağlık hedeflerini sürdürmelerine yardımcı olan Diyetisyen Hizmeti de sağlanır. Kondisyon artırmak, yeni bir branşta uzmanlaşmak, vücut geliştirmek veya iyi bir yüzücü olmak, spor yapmak isteyen herkes için çeşitli seçenekler var.

Uluslararası normları göz önünde tutarak büyük organizasyonların ev sahipliğini yapılabilme imkânını da ideal şekilde sağlar.

20B+ m2 alan akademik amaçlar ve öğrencilerin boş zamanlarının çoğunu verimli bir şekilde geçirmeleri için özenle tasarlanmıştır.

KKTC’nin en büyük ve tek entegre spor kompleksi olan UKÜ Arena, herkesin yararlanabileceği kapalı ve açık kortları ve sahaları, çok maksatlı stüdyoları, fitness salonu, tırmanma duvarı, yarı olimpik yüzme havuzu, atış poligonu, masa tenisi ve squash salonuna bünyesinde yer vermektedir.

Hizmetler
CIU Sports Center Facilities

25+ Spor kulübü ve takımları, sosyal ve eğlenceli bir ortamda rekabetçi sporlara katılma ve oynama fırsatı sunar.

UKÜ Arena Spor Kompleksi, hem spora yeni başlayanlara hem de tecrübeli sporculara kaliteli ve çeşitli spor branşlarına özgü hizmetler sunarken, üniversiteyi yarışmalarda temsil eden okul takımlarının da hazırlanmasında aktif rol alır.

Spor Takımları
CIU Arena Sports Team Handball

UKÜ ARENA Spor Kompleksi, öğrencilerin, personelin ve halkın fiziksel ve zihinsel sağlığını geliştirme ve iyileştirmeye, sosyal gelişim özelliklerini arttırmaya yönelik, onları bünyesinde bulundurduğu spor branşlarıyla tanıştırarak, sağlıklı bireyler olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Üyelikler hakkında bilgi öğrenin.

Üyelikler
CIU Sports Center Memberships

İletişim

Spor İşleri Müdürlüğü
CIU Arena
Tel:
+90 392 671 1111 Dahili: 2971-2970
E-posta: ciuarena@ciu.edu.tr

Çalışma Saatleri
Hafta içi: Pazartesi- Cuma 09:00-21:00
Hafta sonu: Cumartesi- Pazar 09:00-21:00